Adres
ARCOM Partners B.V.
Koningsschot 45
3905 PR Veenendaal

Postbus
Postbus 381
3900 AJ Veenendaal

Bereken route

Telefoon
0318 64 55 52

E-mailadres
info@arcombv.nl

Even voorstellen Mahsa

Deze week is Mahsa Khorram bij ARCOM begonnen als junior architect. Na haar studie aan de universiteit van Mashhad, behaalde ze cum laude haar master of science aan de Politecnico di Milano. Met haar ervaring op het gebied van ‘sustainable architecture and landscape design’ vormt ze een waardevolle aanvulling op ons team. Als onderzoeksassitent aan diezelfde universiteit heeft ze onderzoek gedaan naar circulaire economische modellen op het gebied van architectuur. Die kennis komt goed van pas bij een aantal bijzonder duurzame projecten die we op dit moment in ons portfolio hebben. We zijn dan ook erg blij met haar komst en wensen haar veel succes binnen ons bureau.

Gezien de groei van onze opdrachtenportfolio willen we ons team graag nog verder uitbreiden. Zo zoeken we nog meerdere BIM-modelleurs. Sta je aan het begin van je loopbaan of ben jij toe aan een volgende stap in jouw carrière? Kijk dan eens op https://www.arcombv.nl/werken-bij en reageer!

Terug naar overzicht