Adres
ARCOM Partners B.V.
Koningsschot 45
3905 PR Veenendaal

Postbus
Postbus 381
3900 AJ Veenendaal

Bereken route

Telefoon
0318 64 55 52

E-mailadres
info@arcombv.nl

Uitbreiding van ons team!

Deze week zijn Nina Vlasblom en Jos Beekers bij ons begonnen als respectievelijk junior architect en junior BIM modelleur. We zijn blij dat jullie ons team komen versterken. Gaaf dat jullie er voor gekozen hebben om jullie carrière te starten bij ons bureau en samen te bouwen aan duurzame en mooie projecten. Aan jullie enthousiasme en gedrevenheid zal het niet liggen zo hebben we de afgelopen dagen al ervaren. Binnenkort hopen we nog een aantal nieuwe collega’s te verwelkomen. 

Nog niet alle vacatures zijn vervuld. We zijn nog op zoek naar BIM modelleurs en een junior projectleider. Zoek je een nieuwe uitdaging bij een bureau dat volop groeit, een volle opdrachtenportefeuille heeft en volop bezig is met uitdagende, duurzame projecten, kijk dan snel op https://www.arcombv.nl/werken-bij en solliciteer!

Terug naar overzicht